Porażka na początek!

Od porażki zaczynają piłkarze GKS-u sezon piłkarskiej okręgówki.Do Rejowca przyjechał Start Krasnystaw,który okazał się lepszy od Unii.Od początku spotkania piłkarze treneraWróblaprzeważali na boisku.Już w 15 minucie pierwszego gola strzeliłSebastian Sadowski,który otrzymał dobre podanie ze środka pola , zmylił obrońców i znalazł się w sytuacji ''sam na sam'' zeStudzińskim.W między czasię doskonała sytuację miał debiutujący w I drużynieDawid Grel,jednak jego strzał trafił w słupek.Jeszcze przed przerwą do wyrównania mógł doprowadzić również debiutujący w naszym zespoleAndrzej Głowacki.Były napastnik Sparty dobijając strzałCiołkatrafił w bramkarza Startu.Na przerwę Unia schodziła z jedno bramkową stratą.Po przerwie Start strzelił swoją drugą bramkę,i nadal kontorolwał przebieg spotkania.W 78 minucie bramkę strzeliłMarcin Kloc,ale....było to samobójcze trafienie i Start był już pewny wygranej w tym meczu!Pod koniec honorową bramkę strzeliłRado Ciołeki zrobiło się 1:3.
----------------
Unia zasłużenie przegrała z ekipą z Krasnegostawu.W meczu zawiodła przede wszystkim obrona.Wynik był by napewno inny gdyby swoje dogone sytuacje wykorzystali:Ciołek,Grel,Głowacki.
__________________________________
-"Dużo strat w środku pola,nie potrzebne "kiwki" ,bylismy mało skuteczni w ataku,nie moglismy wygrać tego meczu!"-komentuje Prezes Unii.
GKS-Start 1-3(0-1)