Pierwsze koty za płoty!!

Dzisiaj Unia rozegrała pierwszy z trzech zaplanowanych sparingów,z juniorami CHełmianki.W sparingu trener Sąsiadek nie mógł skorzystać ze wszystkich zawodników,ponieważ zatrzymały ich obowiązki służbowe,rodzinne oraz kontuzje.Ponadto 3 zawodników wyruszyło spróbować swoich sił w Sopocie,gdzie rozgrywa się konkurs kulturystyczny!W pierwszym składzie na boisko wyszedł m.in.junior Michał Kozaczuk,powracający do składu Michał Miazga,Łukasz Studziński,Paweł Paśnik,Dawid Karauda oraz Maciej Futyma. Trener Sąsiadek w tym meczu wypróbował kilka nowych wariantów np.robiąc z Kwiatkowskiego stopera albo przesuwając Kozaczuka na lewą obronę.Jak przystało na czwartą drużynę "okręgówki" Unia wbiła rywalowi z Chełma cztery bramki,które strzelali:Paśnik,Miazga,Jersak oraz Futyma.Podopiecznych Konojackiego było stać tylko na strzelenie 2 bramek.Po meczu trener nie krył zadowolenia z takich zawodników jak Karauda oraz Kozaczuk,widząc w nich nadzieję seniorskiej kadry.Dodatkowo na plus zagrali Studziński(który w końcówce spotkania wykazał się niesamowitym refleksem)Kwiatkowski,Miazga,Paśnik oraz powracający po dłuuuuuugiej przerwie Futyma.