Ciężkie 3 punkty

Piłkarze GKS-u długo trzymali licznie zgromadzonych kibiców w niepewności ,dając tym samym nadzieję gościom na wywiezienie choćby punktu z Rejowca.
Na szczęście nasi piłkarze nie zawiedli oczekiwań swoich kibiców i wygrali 2:0.Pierwszą dogodną 100% już w 7 minucie sytuację zmarnował CR9. Mecz nie był porywającym widowiskiem,szczególnie ze strony Unii.Unia nie mogła znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza gości aż do 76 minuty kiedy to po dośrodkowaniu Szajduka z prawej stronyakcję celnym strzałem głową zakończył Ciołek.I to co nie udało się w 7 minucie udało się w 76-to już druga bramka Radka dla Unii.W między czasie na boisku pojawił się Maciej Huk ,który wbił gwóźdź do trumny tatranu,strzelając swoją pierwszą bramkę w pierwszej drużynie.W doliczonym czasie gry znowu asystę dołożył Paweł,który po pięknym rajdzie dograł Maćkowi a ten zakończył tą akcję celnym strzałem ,tym samym strzelając drugą bramkę dla Unii.Unia dzięki tej wygranej awansowała na 5 miejsce tracąc tylko punkt do rywala zza miedzy.